Добре де, в кой момент точно става отвратително?
Ако изобщо има някаква граница, то къде е тя, вие къде я поставяте за себе си?
Невръстните възпитаници на 143 детска градина с плакат, от който заявяват., че подкрепят Иван Гешев за главен прокурор: позорната отврат на действителността, в която една диктатура тихо пристъпва.
![]() |
| Ако има изобщо някаква граница, то съвпада ли тя с моралната? |

Няма коментари: