Ads Top

княгиня на българската комунистическа партия корнелия нинова

На нас ни е жал за бабата.
....както ни е жал за всички останали хора там. 

Жал ни е за нея, като за болна. Особено на фона на портрета на княгинята на бкп 

Няма коментари:

Търсене в този блог

Изображенията в темата са от TrapdoorMedia. Предоставено от Blogger.