Ads Top

Защо намираме руската провокация с изложбата за толкова нагла:

СТРАННО МНОГО СТРАННО

Поддържаш дипломатически отношения с България през цялата ВСВ.

Към края на войната ги прекратяваш и обявяваш война на България.

Окупираш България и в продължение на 45 години е твоя колония.

Сега след 75 години заявявяаш,че си я окупирал за да съществува.

Сега се сърдиш,че България е неблагодарна.

За какво да е благодарна??

Затова,че я върна 50 години назад в нейното развитие.

За мен таварищи вие ще бъдете окупатори.


Няма коментари:

Търсене в този блог

Изображенията в темата са от TrapdoorMedia. Предоставено от Blogger.