СТРАННО МНОГО СТРАННО Поддържаш дипломатически отношения с България през цялата ВСВ. Към края на войната ги прекратяваш и обявяваш война на България. Окупираш България и в продължение на 45 години е твоя колония. Сега след 75 години заявявяаш,че си я окупирал за да съществува. Сега се сърдиш,че България е неблагодарна. За какво да е благодарна?? Затова,че я върна 50 години назад в нейното развитие. За мен таварищи вие ще бъдете окупатори.
Няма коментари: