Питане:
В отговор на скорошна публикация относно неогласени официално обновления на плочата/монумента/памятника на скандално загиналите от консумация на метилов спирт войници от окупационната за България Червена армия в Бургас част от нашата мила (и анонимна) аудитория реагира с "интересни" запитвания, други емоционални изблици, както и обикновени заплахи.

Няма коментари: