Анкета: какво мислите за предложението на Перничани фестивалът "Сурва" да се проведе в София тази година?
Кметът на съседният на клета майка София клет (и безводен) побратим Перник обяви, че "Сурва" няма да може да бъде проведен тази (2020) година.
![]() |
Кукери на фестивала "Сурва" в Перник
|
Заради пернишките неволи с водата култовият местен фестивал "Сурва" няма да може да бъде проведен тази година. В отговор перничани предложиха "Сурва" да се проведе в столицата. За да разберем какви са нагласите на населението пт двете страни на Витоша ще сме ви благодарни, ако отговорите на въпроса. И сурва, весела година!
в съучастие с: ЪѪѢ ЕрЪ голѢмЪ ѪсЪ и ѢтЪ

Няма коментари: