Ads Top

Анкета: какво мислите за предложението на Перничани фестивалът "Сурва" да се проведе в София тази година?

Кметът на съседният на клета майка София клет (и безводен) побратим Перник обяви, че "Сурва" няма да може да бъде проведен тази (2020) година.  
Кукери на фестивала "Сурва" в Перник
Кукери на фестивала "Сурва" в Перник
Заради пернишките неволи с водата култовият местен фестивал "Сурва" няма да може да бъде проведен тази година. В отговор перничани предложиха "Сурва" да се проведе в столицата. За да разберем какви са нагласите на населението пт двете страни на Витоша ще сме ви благодарни, ако отговорите на въпроса. И сурва, весела година! 







Няма коментари:

Търсене в този блог

Изображенията в темата са от TrapdoorMedia. Предоставено от Blogger.