Ads Top

"Когато ти се иска да изпаряваш комунетата с лъчеви оръжия, но е 1973.."

...затова просто ги хвърляш от хеликоптери. 

"Когато ти се иска да изпаряваш комунетата с лъчеви оръжия, но е 1973, ...затова просто ги хвърляш от хеликоптери..."

Няма коментари:

Търсене в този блог

Изображенията в темата са от TrapdoorMedia. Предоставено от Blogger.