Напълно в духа на блога на Клета Майка България ни се искаше да ви поздравим за новата 2020 година с малко музика. Не каква да е, а упадъчна: "ЦУМ, ЦУМ, ЦУМ" е записана от унгарската звукозаписна компания HUNGAROTON RECORDS през 1963 г., изпълнението е на репресираната Леа Иванова, аранжиментът на създателят на оркестър София Еди Казасян.
Малко упадъчна музика за ЧНГ
Reviewed by Karbin Martovski
on
1/01/2020 07:31:00 pm
Rating: 5
Няма коментари: