Ads Top

Малко упадъчна музика за ЧНГ

Напълно в духа на блога на Клета Майка България ни се искаше да ви поздравим за новата 2020 година с малко музика. Не каква да е, а упадъчна: "ЦУМ, ЦУМ, ЦУМ" е записана от унгарската звукозаписна компания HUNGAROTON RECORDS през 1963 г., изпълнението е на репресираната Леа Иванова, аранжиментът на създателят на оркестър София Еди Казасян.  

   






Няма коментари:

Търсене в този блог

Изображенията в темата са от TrapdoorMedia. Предоставено от Blogger.