Ads Top

Обикновено само клета аз отнасям негатива.

Тоя път и на татковината не му се е разминало... 
Ел. табло пребоядисано в бяло, зелено и червено, а отгоре вандалски надпис "Лайна за татковината"

Ел. табло пребоядисано в бяло, зелено и червено, а отгоре вандалски надпис "Лайна за татковината"

Ел. табло пребоядисано в бяло, зелено и червено, а отгоре вандалски надпис "Лайна за татковината"

Ел. табло пребоядисано в бяло, зелено и червено, а отгоре вандалски надпис "Лайна за татковината"



източник: ЪѪѢ 



Няма коментари:

Търсене в този блог

Изображенията в темата са от TrapdoorMedia. Предоставено от Blogger.