Ads Top

Посрещане на извънземни на летището в Щръклево край Русе (видео от 1995 г.)

Сигурно много от вас не си спомнят, а сигурно много от вас са и млади, но в средата на 90-те две лелички - леля Здравка и леля Радка - казаха, че на 11-ти септември 1995-та на русенското летище ще кацнат извънземни от планетата Криси. Извънземните носят ценни знания и послания за просперитета и богатството на България, а и на цялото човечество.
Времената бяха много тъпи и голяма част както от населението, така и от държавата, се бяха вързали на леля Здравка и леля Радка. Телевизията предаваше пряко, радиото предаваше пряко, хиляди се бяха събрали на летището в Щръклево, имаше роми, дошли с каруци да посрещат извънземните. Контактьорките леля Здравка и леля Радка бяха осигурили трибуна, червен килим, имаше милиция и едно "BMW", предполагам, за представителните нужди на извънземната делегация.
Любимата ми част от цялата тази чутовно глупава история, обаче не е тази. Докато леля Здравка и леля Радка седяха на летището в режим "Live TV" и едната викаше: "Ей ги, ей ги, това е космически кораб, там в небето", а другата добавяше - "Вярно космически кораб, виж как идва насам", та, докато вървеше този панаир, се появи ФАЛШИВА НОВИНА.
ФАЛШИВАТА НОВИНА БЕШЕ, ЧЕ ДОКАТО ХИЛЯДИ ЧАКАТ ИЗВЪНЗЕМНИТЕ НА ЛЕТИЩЕТО В ЩРЪКЛЕВО, ТЕ СА КАЦНАЛИ ДРУГАДЕ И РАЗДАВАТ ДОЛАРИ.
Помислете си как са се почувствали мнозина от хората на летището в Щръклево. Значи, докато те седят и изпълнени с вълнение си чакат извънземните, и има и "BMW", и всичко, подлите извънземни кацат някъде другаде и дават пачките. Вие сами можете да си представите колко зле се чувства българин, финансово изигран от извънземни.
От онзи кретенски ден са минали почти 25 години. И вярвам, сме станали поне една идея по-умни. В тези дни е много важно, когато се споделя информация, тя да бъде официална и научна, а не да вярваме на леля Здравка и леля Радка.
Така че, стойте си вкъщи, бъдете изключително внимателни към информацията и се доверрявайте само на официални научни обосновки и на официална информация от страна на държавата.
Защото, вирусът не е като извънземните. Не носи долари, искам да кажа. А като не носи долари, няма смисъл да си подаваш носа навън.









Няма коментари:

Търсене в този блог

Изображенията в темата са от TrapdoorMedia. Предоставено от Blogger.