Ads Top

Празник на Студентския дом.

Със заповед на министъра на образованието от 2002 г., 30-и май е обявен за Празник на Студентския дом. 
На тази дата през 1931 г. е положен основният камък на сградата на Студентския дом на пл. Народно събрание 10. 

89 години по-късно, Националният студентски дом продължава да изпълнява мисията си, а именно - да бъде средищен център за задоволяване на културните и социални потребности на българските студенти.

Честит празник! 

Няма коментари:

Търсене в този блог

Изображенията в темата са от TrapdoorMedia. Предоставено от Blogger.