Ads Top

Вечен националистически "оптимизъм"

Интересно защо са с такива очаквания патрЕотите
Вечен националистически "оптимизъм": надпис "обичам те, родино, и в теб ще гният моите кости"
Грозен надпис "обичам те, родино, и в теб ще гният моите кости"

Няма коментари:

Търсене в този блог

Изображенията в темата са от TrapdoorMedia. Предоставено от Blogger.