Ads Top

Ами, ето го главният храм на въоръжените сили на РФ

Меко казано внушителна катедрала. Жалко, че ѝ се разминаха иконите на Путин и Сталин. Щеше да е много по-добре с тях, но идеята (а и изпълнението - мозайките с образите на спорни личности бяха в процес на изготвяне) срещна голямо недоволство в страната. 





Няма коментари:

Търсене в този блог

Изображенията в темата са от TrapdoorMedia. Предоставено от Blogger.