Пропагандата повелява:
Любимата ни част на цялата тая история с комунизма е тази, в която той идва/настъпва или както там се очаква да се появи някъде в бъдещето. Винаги е някъде в бъдещето. И на този плакат - останка от комунистическото минало на страната - пролетариата гледа в бъдещето от стената на изоставеният производствен цех.
☭

Няма коментари: