Ads Top

"Извинявайте? На кой рафт са баничките по 4 стотинки, кифлите осморки по 3 ст., бозата по 0,18 ст. и свинското по лев???"


"Не, няма сарказъм, аз просто наистина не ги откривам.."
Празните стелажи в суперите е обичайна гледка
Празните стелажи в суперите е обичайна гледка






Няма коментари:

Търсене в този блог

Изображенията в темата са от TrapdoorMedia. Предоставено от Blogger.