Ads Top

"Не стреляйте, аз съм бавноразвиващ се"


Меме подиграващо се с хората, които вярват, че няма смисъл да се протестира, защото няма кой да дойде и, че всички протестиращи са наркомани и им плаща Божков.





Няма коментари:

Търсене в този блог

Изображенията в темата са от TrapdoorMedia. Предоставено от Blogger.