Ads Top

В нов запис на Борисов си проличава мнението му за Радев и протестиращите


Нов запис на телефонен разговор с участието на премиера Бойко Борисов, чиято автентичност не е потвърдена, беше изпратен от анонимен разпространител в сряда. В него се чува основно гласът на Борисов, но на моменти и този на вицепремиера Томислав Дончев.


Този запис не съдържа информация, която да показва че Борисов превишава правата си като премиер, но показва ясно отношението му към президента Румен Радев и как политиката се съобразява с избори. Вероятно целта на разпространяващите записа е да покажат на Борисов, че имат още разговори и да го впишат в настоящия контекст на протести и сблъсък премиер - президент.

Когато си обграден от тъпанари, не може да се прави политика


"Акъл се набива, Томиславе, на умен човек", с това започва записът, след което следват вулгарни изрази, свързани с това какво се набива на прост човек. Борисов се възмущава, че протестите за цените на горивата, които по това време вървят в страната, се водят от "Мерцедес" S-класа. "Ами тя харчи двайсет на сто бензин бе, Дже-класата харчи трийсет на сто на тоя Бургас. И той ми протестира за цена на горива", избухва премиерът и пуска поредната ругатня. Цитираният "Мерцедес" G-класа беше сниман начело на протест в Бургас. Автомобилът беше с руски регистрационни номера.


Следва заключението, че не протестиращите са виновни, а президента Румен Радев. "Само че не те са проблема. Проблема е Радев. С това, че излезе и каза - два милион и половин не са виновни за бедността, виновно е правителството Ама правителството плати миналата шест милиарда и седемстотин за неговата партия", казва Борисов без да става ясно от къде идва тази сума.

източник: Дневник



Няма коментари:

Търсене в този блог

Изображенията в темата са от TrapdoorMedia. Предоставено от Blogger.