Ads Top

"Спящи полицаи" на бул. "Цар Освободител"

Нощта след 76-тия ден на протести (или още Денят на Независимостта, денят на "Всенародно въстание 3" или просто 22-рият ден на септември) е нощта, в която човек не знае трябват ли кавички при израза "спящи полицаи". 
На видеото и снимките не се виждат две неща:
1. колко оплюти (или заливани със ситни капчици течност силно наподобяваща човешка слюнка) са прозорците на постоянно паркираният патрулен автомобил
2. работните/почивните часове на клетите униформени господа в колата от последните няколко седмици.









Няма коментари:

Търсене в този блог

Изображенията в темата са от TrapdoorMedia. Предоставено от Blogger.