"Спящи полицаи" на бул. "Цар Освободител"
Нощта след 76-тия ден на протести (или още Денят на Независимостта, денят на "Всенародно въстание 3" или просто 22-рият ден на септември) е нощта, в която човек не знае трябват ли кавички при израза "спящи полицаи".
На видеото и снимките не се виждат две неща:
1. колко оплюти (или заливани със ситни капчици течност силно наподобяваща човешка слюнка) са прозорците на постоянно паркираният патрулен автомобил
1. колко оплюти (или заливани със ситни капчици течност силно наподобяваща човешка слюнка) са прозорците на постоянно паркираният патрулен автомобил
2. работните/почивните часове на клетите униформени господа в колата от последните няколко седмици.


Няма коментари: